jarmark

i

Autor: Pixabay

Przemyski jarmark świąteczny w tym roku na żywo i online [AUDIO]

2020-12-08 15:57

Kolorowe stragany ze świątecznymi ozdobami, rękodziełem czy choinkami na szczęście rozweselą w tym roku przemyskie stare miasto przed świętami. Jakże mogłoby być inaczej ?!

Wszystko w tym roku robimy pod dyktando zasad epidemiologicznych, bo pandemia koronawirusa trzyma nas wciąż mocno w swoich objęciach i nie ma widoków na to, by miała odpuścić. Lokalni przemyscy przedsiębiorcy przezywają ciężkie chwile. Ci bardziej kreatywni prześcigają się w pomysłach na świąteczne menu, czy też świąteczne upominki. Naszym zadaniem powinno być teraz wspieranie swoich. Dlatego Jarmark Bożonarodzeniowy będzie ku temu doskonałą okazją!

Nie tylko poczujecie tu magię świąt, ale pozwolicie by tę magię poczuli ci, którzy w tym roku stracili wiele nadziei i tak naprawdę nie wiedzą co z ich biznesami będzie w przyszłym roku. Zatem zamiast kupować w sieciówkach, może warto w tym roku zdecydować się na stragany z rękodziełem? Z miodami od lokalsów, na upominki przygotowane przez naszych lokalnych przemyskich małych przedsiębiorców i rękodzielników!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Przemyślu potrwa od 17 do 20 grudnia.

Wirtualna propozycja dla wystawców i dla reszty świata

Ze względu na obostrzenia w tym roku niestety nie kupimy na jarmarku pierogów, uszek, domowych ciast, ciasteczek, wędlin, serów, ryb czy grzańców. Ale to wszystko będzie można kupić od naszych przemyskich restauracji na Wirtualnym Jarmarku!

Przemyski magistrat 10 grudnia uruchamia w tym celu specjalną stronę, gdzie za pomocą formularza, który znajdziecie TUTAJ możecie wystawić  wszystko to, na co macie ochotę, z dużym naciskiem na ofertę przemyskich gastronomów. 

„Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w przemyskim WIRTUALNYM JARMARKU! Klikajcie, udostępniajcie, rejestrujcie się! Sprawmy, by nadchodzące święta, mimo bardzo trudnego roku, były piękne dla wszystkich. Dla Was – Drodzy Przedsiębiorcy, Rękodzielnicy i Gastronomowie – i dla nas – Waszych klientów. Do zobaczenia!” - czytamy na stronie przemysl.pl

POSŁUCHAJ jak na Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy zaprasza Agata Czereba, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Przemyślu:

Przemyski Jarmark Świąteczny
Przemyśl wystroił się na święta

QUIZ. Herkules czy Herakles? Znacie greckich i rzymskich bogów?

Pytanie 1 z 15
Kim był Herkules (Herakles)?