święta

i

Autor: Pixabay

W Przemyślu ruszył konkurs na najpiękniejszą świąteczną witrynę

2021-12-20 11:45

Stowarzyszenie Forum Rozwoju Przemyśla postanowiło w tym sezonie świątecznym docenić kreatywność przemyskich przedsiębiorców, którzy swoimi pomysłami na świąteczne witryny poprawiają wizerunek miasta.

Co roku w okresie świątecznym przechadzając się po Przemyślu często zatrzymujemy się przed urzekającymi witrynami sklepowymi i podziwiamy kreatywność ich twórców. Nikt nie ma wątpliwości, że te właśnie witryny wpływają znacząco na klimat świąteczny w Przemyślu. W tym roku artystyczne poczynania przemyskich przedsiębiorców zostaną docenione dzięki konkursowi, z jakim wystartowało Forum Rozwoju Przemyśla.

- Wykaż się pomysłowością i nowatorskim podejściem do tematu, a masz szanse zgarnąć fajne nagrody! - zachęcają organizatorzy konkursu.

Co należy zrobić?

Nic trudnego! Ci, którzy co roku starają się, by ich witryny przyciągały wzrok, już zatroszczyli się o to, by i w tym sezonie nie było inaczej. Teraz wystarczy tylko zgłosić się do konkursu TUTAJ

Zgłoszenia konkursowe należy przesłać na adres: forum.rozwoju.przemysla@gmail.com

W tytule maila należy wpisać "Zgłoszenie konkursowe".

Laureatów konkursu wyłoni specjalnie powołana komisja składająca się z przedstawiciela Stowarzyszenia Forum Rozwoju Przemyśla, przedstawiciela Biura Miejskiego Konserwatora Zabytków oraz przedstawicielki Zakładu Architektury Wnętrz Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

Na laureatów czekają nagrody rzeczowe oraz nagrody pieniężne w wysokości: 500 zł za miejsce pierwsze, 300 zł za miejsce drugie i 200 złotych za miejsce trzecie. Konkurs ma charakter otwarty, zgłoszenia przyjmowane będą do 31 grudnia 2021 r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi do 15 stycznia 2022 r.

NAJDROŻSZE Prezenty Na Święta. LISTA Z DUBAJU | ESKA XD - Radio Eska #38

Quiz. Przysmaki wigilijne i bożonarodzeniowe - czy rozpoznasz je wszystkie i zgarniesz komplet puntów?

Pytanie 1 z 23
Tradycyjne świąteczne ciasteczka to: