marihuana

i

Autor: KAS materiały prasowe

Przemyt marihuany na przejściu granicznym w Medyce

2021-12-29 14:08

Funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Medyki zaciekawiły podejrzane pakunki foliowe z suszem roślinnym.

Funkcjonariusz Krajowej Administracji Skarbowej skierował do kontroli podróżnego, obywatela Ukrainy, który pieszo przekraczał granicę Polski. W trakcie rewizji jego odzieży wierzchniej mundurowi trafili na podejrzane pakuneczki foliowe z suszem roślinnym, ukryte w paczce papierosów.

Zwitki foliowe z podejrzaną zawartością ważyły łącznie 5,031 g. Przeprowadzone na miejscu badanie z wykorzystaniem narkotestów w kierunku marihuany dało wynik pozytywny.

Podróżny został zatrzymany przez funkcjonariuszy podkarpackiej KAS, a o zdarzeniu poinformowano Prokuraturę Rejonową w Przemyślu. Zarekwirowany susz przekazano do badań w Laboratorium Celnym Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. Dalsze czynności w sprawie są w toku.

Poradnik Zdrowie: teorie osobowości

QUIZ: Największe dramy 2021 roku

Pytanie 1 z 12
Pewna gwiazda napisała na Twitterze, że nie zamierza się szczepić przeciwko COVID-19, ponieważ kolega jej kuzyna został po szczepieniu impotentem. Tę informację zdementował minister zdrowia kraju, w którym rzekomy mężczyzna mieszka. O kim mowa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE