Jarosław: Na bocznych jednak łapią! Kompletnie pijany kierowca złapany na drodze serwisowej

i

Autor: Policja Jarosław

Jarosław: Na bocznych jednak łapią! Kompletnie pijany kierowca złapany na drodze serwisowej

2022-05-13 15:07

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany do kontroli drogowej 39-letni kierowca opla. Mężczyzna prowadził samochód, jadąc po drodze serwisowej przejazdu kolejowego w Jarosławiu. Jak się okazało, nie miał nawet prawa jazdy. Pasażer, który jechał razem z 39-latkiem również był pijany.

Wczoraj, przed godz. 4 w Jarosławiu, na drodze serwisowej przejazdu kolejowego policjanci interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy imprezowali przy samochodzie. - Mężczyźni pili alkohol i zaśmiecali miejsce publiczne pustymi butelkami. Zostali pouczeni przez funkcjonariuszy. Zobowiązali się też do uprzątnięcia zanieczyszczonego rejonu – informuje policja. Gdy policjanci wrócili na miejsce, zauważyli poruszający się samochód z wcześniejszej interwencji. Postanowili zatrzymać pojazd i sprawdzić trzeźwość kierowcy.

Mała Amal w Przemyślu

Kompletnie pijany kierowca złapany na drodze serwisowej

Podczas legitymowania 39-letniego mieszkańca Jarosławia policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Mężczyzna miał też bełkotliwą mowę.

- Badanie alkomatem wykazało u niego 3,28 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że kierujący oplem nie posiada prawa jazdy – informuje policja.

39-letni mieszkaniec Jarosławia usłyszał już zarzuty kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE