box

i

Autor: Pixabay

III Międzynarodowy Puchar Karpat w Boksie już w ten weekend w Przemyślu

2022-11-23 9:40

W zawodach w kilku kategoriach wystartują najlepsze reprezentacje z siedmiu krajów Europy.

To będzie wielkie wydarzenie sportowe. Do Przemyśla przyjedzie ponad 150 zawodników z najlepszych klubów bokserskich siedmiu krajów Europy.

Będą to bokserzy z Irlandii, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Czech oraz nie braknie też wielu reprezentantów naszego kraju.

Turniej o Puchar Karpat odbędzie się w Przemyślu już po raz trzeci, ale pierwszy raz będzie to turniej dwudniowy. Rozpocznie się w sobotę, 26 listopada o godzinie 12:00 w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza. Wstęp na turniej jest bezpłatny.

- Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w tym wielkim wydarzeniu. Naprawdę warto, bo przez te dwa dni zobaczymy w Przemyślu kawał dobrego boksu! To doskonała okazja by w duchu sportowym spędzić ten czas całymi rodzinami – powiedział w studiu Radia Eska Marcin Kowalski, jeden z organizatorów turnieju.

Wydarzenie swoim Honorowym Patronatem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun.

Model, który został mistrzem Polski w boksie. Vlog Andrzeja Kostyry

QUIZ: Jaki z Ciebie kibic?

Pytanie 1 z 7
Nasi strzelają gola: