Zima w Bieszczadach

i

Autor: Facebook Nadleśnictwa Baligród / foto. Marcin Scelina Zima w Bieszczadach

Bieszczady

Zima w Bieszczadach. W górach na Podkarpaciu zrobiło się biało [FOTO]

2023-11-20 9:46

W Bieszczadach znowu zrobiło się magicznie. Wszystko za sprawą śniegu, który w ostatnich dniach pokrył podkarpackie górskie ścieżki i lasy. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Zima w Bieszczadach

To już oficjalne. W Bieszczady zawitała prawdziwa zima. Na szlakach i w miejscowościach pojawiła się warstwa śniegu. Warunki zaczynają robić się trudne. A wszystko to na zdjęciach uwieczniają pracownicy Lasów Państwowych.

Na facebookowych profilach bieszczadzkich nadleśnictw zaroiło się od zdjęć pierwszego większego śniegu tej zimy. Fotki zamieścili m.in. leśnicy z Baligrodu, Ustrzyk Dolnych i Cisnej. Nie da się ukryć - widoki są przepiękne! Każdy miłośnik wędrówek po podkarpackich górskich szlakach patrząc na nie od razu poczuje zew.

Widać to także w komentarzach, które pojawiły się pod zimowymi postami nadleśnictw.

❄️To dopiero jedne z pierwszych ❄️ bieszczadzkich zimowych krajobrazów, ❄️ a już ukazują swoje najpiękniejsze oblicze.❄️ Życzę Wszystkim 💞 miłej i spokojnej nocy ✨✨✨. Dobranoc, pięknych snów.❤️..

Coś pięknego 🤩

Ale widok . Z wielką przyjemnością się patrzy na takie świetne zdjęcie.. Bieszczady w zimowej szacie chyba się zgadzacie . Otulone śniegiem drzewa , a w oddali kawał nieba . . Pięknego wieczoru i Dobranoc wszystkim.❄️⛄❄️

Ale piękny widok . Tak pamiętam Bieszczady z dzieciństwa z mnóstwem śniegu i mrozem . Śnieżnie biało i wesoło . Pięknego wieczoru i Dobranoc wszystkim.

Zrobiło się biało las pokryty śniegiem w światłach jadącego samochodu wygląda ślicznie .

Cudownie to wygląda . Bajecznie i niesamowicie .☀️🌨☀️🌨

Ale piękne i magiczne zimowe zdjęcie 🤩 choć rządzi jeszcze pani jesień ,ale chyba dzisiaj zaspała i zima się wkradła po cichu👍😀 - możemy przeczytać w komentarzach pod postami.

Nie da się ukryć - zimą w Bieszczadach jest magicznie! A gdyby tak rzucić wszystko i...

Pierwszy śnieg w Bieszczadach

Jesień w Bieszczadach
Źródło: Zima w Bieszczadach. W górach na Podkarpaciu zrobiło się biało [FOTO]