Ksiądz Picur

i

Autor: Screen z TikToka księdza Picura Ksiądz Picur

Ciekawostki z TikToka

Zakupy w niedzielę to grzech? Ksiądz postawił sprawę jasno

2024-04-26 13:58

"A jeśli się robi zakupy w niedzielę to grzech"? Oto pytanie, z którym w ostatnim czasie musiał zmierzyć się popularny na TikToku ksiądz Picur. Jakie jest jego zdanie na ten temat? Swoją odpowiedzią tym razem pozostawił wiele wątpliwości! A w komentarzach zawrzało...

Ksiądz z TikToka mówi o zakupach w niedzielę

Ksiądz Sebastian Picur znany jest z tego, że nie tylko prowadzi posługę w jednym z kościołów w Nisku, ale i ma wyjątkowo popularne konto na TikToku. Udziela tam porad związanych z wiarą, porusza tematy społeczno-polityczne, a także regularnie odpowiada na pytania wiernych.

Ostatnio przypomniał jeden ze swoich starszych - choć wciąż aktualnych - filmów. "A jeśli się robi zakupy w niedzielę to grzech"? - oto pytanie, z którym mierzył się w jego ramach. Jak odpowiedział ksiądz? Cóż... Wymijająco.

"Czy te zakupy są konieczne w niedzielę i czy można zrobić je w tygodni?

Warto pewne sprawy ogarnąć przed niedzielą" - odpowiedział na TikToku duchowny.

Taka odpowiedź ewidentnie nie wystarczyła użytkownikom portalu. W komentarzach zaczęli domagać się konkretów.

"Ks. Nie odpowiedział na pytanie, tylko zakręcił. To jest grzechem czy nie?""Jak można zrobić zakupy w sobotę to niedziela do odpoczynku z rodziną i Bogiem""A odpowiedź na pytanie?""Są ludzie, którzy tylko niedzielę mają wolną…." - można przeczytać w komentarzach pod nowym postem na tiktokowym profilu księdza.

Ranking szkół przyjaznych LGBTQ+ na Podkarpaciu

Zobacz naszą galerię poniżej!

Ksiądz urządził orgię, stanął przed sądem
Źródło: Zakupy w niedzielę to grzech? Ksiądz postawił sprawę jasno