Z życia gwiazd

Zakochana para! Robert Korzeniowski pochwalił sie trzecią żoną

2023-09-19 13:37

Nie jest to częsty widok! Robert Korzeniowski postanowił przy okazji Finału Europejskiego Pucharu Longines EEF Series zaprezentować się ze swoją trzecią żoną. Para nie omieszkała zapozować przez fotografami. Zakochani wyglądają jak z obrazka?

Robert Korzeniowski ze swoją trzecią żoną

Choć większość fanów Roberta Korzeniowskiego będzie kojarzyć go głównie z jego ogromnymi sukcesami sportowymi, znajdzie się część śledząca także prywatne poczynania chodziarza. Sportowiec ma dość bogatą przeszłość miłosną. Ma za sobą 2 nieudane małżeństwa. Teraz pojawił się na Finale Europejskiego Pucharu Longines EEF Series w Warszawie ze swoją trzecią żoną, Justyną. Wyglądają jak para idealna?

Trzecie małżeństwo Roberta Korzeniowskiego

Miłość między parą narodziła się… podczas treningów. Roberta był początkowo tylko trenerem Justyny. Przygotowywał przyszłą żonę do półmaratonu. Jak się okazało, wspólne zmagania na bieżni szybko przerodziły się w coś więcej.

Kombinowała, jak mogła, żeby nie przebiec dystansu zadanego. Pojawiła się pierwsza oznaka zmęczenia czy niedostosowania jeszcze do biegania i zaczęliśmy chodzić. I okazało się, że to chodzenie jest czymś, co nam najbardziej razem pasuje – Korzeniowski zdradził w wywiadzie dla „Dzień dobry TVN”.

Teraz para miała okazję zaprezentować się razem na Finale Europejskiego Pucharu Longines EEF Series. Nie obyło się bez pozowania do wspólnych zdjęć. Małżonkowie chętnie dali się obfotografować. Wyglądali na bardzo szczęśliwych!  

Zakochana para! Robert Korzeniowski pochwalił sie trzecią żoną

Biegacze opanowali Warszawę. Półmaraton Praski przebiegł ulicami stolicy
Źródło: Zakochana para! Robert Korzeniowski pochwalił sie trzecią żoną
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE