Wysypał kukurydzę z wagonu kolejowego. Nie zauważył, że zgubił telefon

i

Autor: Podkarpacka policja

Wydarzenia

Wysypał kukurydzę z wagonu kolejowego. Nie zauważył, że zgubił telefon

2023-11-20 11:13

25-latek wysypał na rampie kolejowej kukurydzę z wagonu, wpadł, bo zgubił na miejscu zdarzenia telefon. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia - poinformowała w poniedziałek podkarpacka policja.

25-latek wysypał dwa wagony kukurydzy

Kilka dni temu dyżurny jarosławskiej policji otrzymał zgłoszenie, że przy bocznicy stacji PKP Jarosław, ktoś otworzył drzwi do wagonu z kukurydzą. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce pracownik firmy, zajmującej się zakładaniem plandek na wagony z ziarnem kukurydzy, oświadczył, że w trakcie pracy usłyszał hałas na przodzie składu wagonów.

Udał się w tamtym kierunku, gdzie zobaczył otwarte drzwi w dwóch wagonach. Na tory wysypywała się kukurydza. Mężczyzna podał, że przy jednym z wagonów znalazł telefon komórkowy, który przekazał mundurowym – podała policja.

Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 10 tys. zł. Policjanci po numerze zabezpieczonego na miejscu telefonu dotarli do jego właściciela. 25-letni mieszkaniec Jarosławia usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ: Pierwszy śnieg w Bieszczadach

Bieszczady. Tutaj znajdował się pomnik gen. Świerczewskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE