Wybory samorządowe 2024 Przemyśl

i

Autor: Fot. Piotr Michalski/Maciej Kamiński

Wybory 2024

Wybory samorządowe w Przemyślu. 5 pytań do kandydata na prezydenta Macieja Kamińskiego

2024-03-02 13:59

Jakim miastem będzie Przemyśl za 5 lat? To jedno z pytań, jakie zadaliśmy kandydatom na urząd prezydenta Przemyśla, na których już 7 kwietnia będziemy głosować podczas wyborów samorządowych 2024. Czy nasze miasto będzie przyjazne rowerzystom, turystom, rodzinom z małymi dziećmi? Jak będą wyglądać parkingi w centrum, czy powstaną nowe miejsca pracy, które sprawią, że młodzi ludzie nie będą chcieli wyjeżdżać z Przemyśla, bo to miasto stanie się bezpiecznym do życia miejscem?

Wybory samorządowe 2024 w Przemyślu. Rozmowa z Maciejem Kamińskim 

Rozmawiając z kandydatami na prezydenta, usłyszeliśmy wiele wspaniale brzmiących planów, pomysłów na Przemyśl, obietnic wyborczych. Jako mieszkańcy życzylibyśmy sobie i miastu, by choć część z nich się ziściła, niezależnie od tego, kto wygra te wybory i którzy radni zasiądą w Radzie Miejskiej Przemyśla. 

Tuż przed wyborami samorządowymi zaprosiliśmy do przemyskiego studia Radia Eska wszystkich kandydatów na stanowisko prezydenta. Z naszego zaproszenia skorzystali zatem: Tomasz Dziumak z Koalicji Obywatelskiej, Maciej Kamiński z KWW Macieja Kamińskiego, Joanna Tomczyk z KWW „Nasz Przemyśl”, Arkadiusz Południak z Trzeciej Drogi, Robert Bal z KWW „Przemyśl to My” oraz Wojciech Bakun, obecny prezydent, ubiegający się o reelekcję z KWW Wspólnie dla Przemyśla.

Z kandydatami na urząd prezydenta Przemyśla rozmawiała Anna Cichy. Posłuchajcie, jaki plan ma Maciej Kamiński: 

Wybory prezydenta w Przemyślu. 5 pytań do Macieja Kamińskiego
W Przemyślu podcięto drzewo, żeby spadło na dzieci