Wspaniały występ lekkoatletek z Przemyśla na Mistrzostwach Europy Juniorów!

2022-07-14 15:28

W ubiegłym tygodniu w Jerozolimie odbywały się Mistrzostwa  Europy  Juniorów  Młodszych w Lekkiej  Atletyce. W sportowych zmaganiach udział brały lekkoatletki z UKS Tempo 5 z Przemyśla: Anna Kicińska reprezentowała Polskę w rzucie dyskiem i pchnięciem kulą, a Julia Szczepanik w biegu na 400 metrów przez płotki.

Rewelacyjny  start  zanotowała Anna Kicińska, podopieczna Leszka  Wojciechowskiego,  która  w  pięknym  stylu  bijąc  czterokrotnie  swój  rekord życiowy w dysku zdobyła wynikiem 46,60 m brązowy  medal. Wcześniej  wystąpiła  w  eliminacjach  pchnięcia  kulą i  z  wynikiem  15,02m uplasowała się na  13. miejscu. Do  finałowej dwunastki zabrakło 3 cm.

Julia Szczepanik, podopieczna  Marii Sugier wystąpiła  w biegu  eliminacyjnym na 400 metrów przez płotki i z wynikiem 63,92 sekund uplasowała się na  22 pozycji.  Wielkie  brawa dla  naszych  młodych  lekkoatletek, które  już  w najbliższych  dniach  15-17 lipca powalczą o  medale  w  Ogólnopolskiej  Olimpiadzie  Młodzieży  w Bielsku  Białej.

Przystojniaki z całego świata zwiedzają Małopolskę. Prężą bicepsy w balonie i pozują w rajstopach