zaginiony siatkarz

i

Autor: AVIA Solar Sędziszów Małopolski/Facebook Tragiczny finał poszukiwań siatkarza z Godowej. Zawodnik nie żyje

Informacje

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego siatkarza. Jego ciało wyłowiono ze Stobnicy

2023-11-20 8:47

Klub siatkarski AVIA Solar Sędziszów Małopolski w niedzielę wieczorem przekazał tragiczne wieści. Poszukiwany od piątku Jakub Opoń nie żyje. Zawodnik został znaleziony martwy w rzece Stobnica.

Zaginiony siatkarz nie żyje

Jakub Opoń zaginął w nocy z piątku na sobotę. Gdy po zakończonym treningu siatkarz nie wrócił do domu, o sprawie poinformowana została policja, która rozpoczęła poszukiwania. W niedzielę wieczorem tragiczne wieści o  śmierci siatkarza z Godowej na Podkarpaciu przekazał klub AVIA Solar Sędziszów Małopolski.

Ciało siatkarza zostało odnalezione tuż po godzinie 15.00 w Żyznowie. 

-Wczoraj po 15.00 w miejscowości Żyznów został odnaleziony 30-letni mężczyzna, który był poszukiwany od sobotniego poranka. Strażacy wyciągnęli ciało zaginionego na powierzchnię. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Strzyżowie. W całej akcji brało udział około 100 osób, ponad 30 policjantów, ponad 50 strażaków oraz ratownicy z grupy STORAT, a także z Legionu Gerarda. W akcję poszukiwawczą byli zaangażowani także nurkowie - przekazuje Katarzyna Kosturek ze strzyżowskiej policji.

-Jeszcze w piątek trenowaliśmy wspólnie przed sobotnim meczem, jak zwykle graliśmy "bagerki". Nie wiedzieliśmy wtedy, że to będą Twoje ostatnie "bagerki" w życiu – czytamy na profilu klubu z Sędziszowa Małopolskiego

-Na tę chwilę sprawdzane są dokładne okoliczności zdarzenia. Nie wiemy, co przyczyniło się do tej tragedii - dodaje policja. 

ZOBACZ: RUSZYŁ PROCES ARTURA R, MORDERCY WIĘZIENNEJ PSYCHOLOG

Policjant przed sądem
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE