Stok, saneczki, wodny plac zabaw. To dobry pomysł na spędzenie popołudnia w Przemyślu! Polecamy! [wideo,foto]

2020-08-10 13:07

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji w tym sezonie letnim pracuje na wysokich obrotach, co zresztą widać. Wystarczy wybrać się na wyciąg krzesełkowy, bądź na tor saneczkowy, który cieszy się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród turystów odwiedzających nasze miasto, ale i mieszkańców Przemyśla!

Po atrakcjach na stoku na chwilę relaksu zaprasza wodny plac zabaw, zwłaszcza w upalne dni jakie ostatnio zafundowało nam kapryśne dotychczas lato.
Korzystajmy, ładujmy akumulatory przed zimą!

Parkując na parkingu przy ulicy Sanockiej wsiadamy na wyciąg i jedziemy na tzw. „Zniesienie”, po drodze podziwiając oszałamiający pejzaż przepięknego Przemyśla przeciętego wstęgą najpiękniejszej rzeki w Polsce, Sanu.
Na Zniesieniu czekają na nas atrakcje: emocjonująca przejażdżka torem saneczkowym i jeszcze bardziej emocjonująca, ekstremalna jazda samochodem terenowym "Can Am Maverick x3 Max xrs. Adrenalina Przemyśl" po stoku.
Oczywiście jeśli nie mamy upodobania do szaleństw, to alejki dla spacerowiczów, ławeczki i ustronne miejsca w pięknych okolicznościach przyrody powinny zaspokoić każdą romantyczną duszę. A wisienką na torcie, zwłaszcza dla tych, którzy po raz pierwszy są w Przemyślu jest Kopiec Tatarski, obiekt owiany mnóstwem legend i tajemnic.

Godziny otwarcia obiektów Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdziecie TUTAJ.

Popołudnie na obiektach Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Posłuchaj o mindfulness, na czym dokładnie polega trening uważności. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Sonda
Czy wakacje nad Bałtykiem są drogie?