Kot miejsce

i

Autor: Canva Pro

Wydarzenia

Sposób na sierść i kłaczki na ubraniach? Rozwiązanie kryje się w twojej kosmetyczce!

2024-03-01 13:14

Co zrobić z sierścią psa lub kota, która czepia się ubrań? Jest na to doskonały sposób! Co więcej, nie wymaga on ponoszenia kosztów. Przedmiot, który potrzebujesz, najpewniej jest w twojej kosmetyczce.

Jak zaradzić sierści po praniu na ubraniach?

Kłaczki to zmora każdego posiadacza zwierzaka, szczególnie tego z futrem z podszerstkiem. Miękka sierść potrafi dotrzeć wszędzie. Najgorzej jest jednak w przypadku ubrań. Sierść przyczepiająca się do materiałów potrafi być utrapieniem, także w przypadku prania. Wydawać się może, że w takim przypadku nie powinno być problemu - a jednak. Nawet po praniu drobne kłaczki potrafią nie zniknąć.

Istnieje jednak doskonały sposób na to, jak rozwikłać ten problem. Wystarczy, że sięgniesz do kosmetyczki i... wyciągniesz z niej wałki do włosów. Jeśli wsadzisz je do bębna prali razem z ubraniami do prania to właśnie na nich osadzą się wszystkie kłaczki, sierść i włosy, które normalnie nadal pozostałyby na uraniach. Wystarczą dosłownie 2-3 wałki wsadzone do prania. Po skończonym programie wystarczy wyjąć je z pralki i oczyścić z kłaczków zwierzaka.

Ten prosty sposób pozwoli ci utrzymać ubrania w czystości. Zapomniesz o kłaczkach po praniu!

Imiona, które noszą najgorsze teściowe

Zobacz naszą galerię poniżej!

Przychodzą robić pranie, kradną na potęgę
Źródło: Sposób na sierść i kłaczki na ubraniach? Rozwiązanie kryje się w twojej kosmetyczce!