Pizza

i

Autor: Materiały prasowe Pizza

Pyszne.pl Awards 2023

Pyszne.pl Awards 2023 rozdane! Kto otrzymał statuetkę na Podkarpaciu?

2024-03-28 13:49

To już po raz 9. Pyszne.pl przyznało statuetki najlepszym restauracjom w całej Polsce. W tym roku nagrody Pyszne.pl Awards trafiły do lokali w aż 34 kategoriach – 12 ogólnopolskich i 22 lokalnych. Użytkownicy zdecydowali - jedna ze statuetek trafiła na Podkarpacie!

Statuetka Pyszne.pl Awards 2023 dla podkarpackiej restauracji 

Nagrody w plebiscycie Pyszne.pl na najlepsze restauracje w Polsce przyznane zostały już po raz dziewiąty. To użytkownicy serwisu zadecydowali, do kogo powędrowały statuetki. Przez miesiąc mieli możliwość oddawania głosów na ulubione restauracje - zarówno te lokalne, jak i w konkurencji na szczeblu ogólnopolskim. 

Dzięki kolejnej edycji Pyszne.pl Awards kulinarna mapa Polski kolejny raz zapełniona została nowymi lokalami, które serwują najlepsze jedzenie w kraju. Nagrody powędrowały do każdego z 16 województw oraz 6 największych miast w kraju.

Do kogo statuetka trafiła na Podkarpaciu? Na pewno informacja będą zachwyceni miłośnicy pizzy i burgerów w Mielcu. To właśnie tu znajduje się najlepszy lokal w całym województwie. Mowa King Burger & Pizza Express.

Statuetki Pyszne.pl Awards zostały wręczone 26 marca w siedzibie Pyszne.pl we Wrocławiu. Galę rozdania nagród poprowadziła szefowa kuchni i dziennikarka kulinarna Adriana Marczewska. Tak podsumowała tegoroczną edycję plebiscytu:

– Polska scena kulinarna wypełniona jest ludźmi z ogromną pasją, zaangażowaniem i ciągle zaskakującą pomysłowością, którzy ją tworzą. Świetnie działająca restauracja nie opiera się jedynie na dobrym smaku, potrzebuje nieustannego doglądania, niestrudzonego poszukiwania nowych dań i rozwiązań, dbania o milion małych szczegółów, świetnego zespołu i ciężkiej pracy każdego dnia. To dla mnie ogromny zaszczyt prowadzić wieczór, podczas którego nagrodzone zostały najlepsze restauracje w kraju i niesamowici ludzie, którzy za nimi stoją. Jestem przekonana, że każda z wręczonych statuetek będzie nie tylko powodem do wielkiej dumy, ale też motywacją do dalszego działania w tym wyjątkowym biznesie.

RZESZÓW. Rozdają jedzenie i wodę uchodźcom z Ukrainy. Ci w głąb kraju uciekają pociągami

Zobacz naszą galerię poniżej!

Źródło: Pyszne.pl Awards 2023 rozdane! Kto otrzymał statuetkę na Podkarpaciu?