Przez piersi zamknięto ją w samolotowej kuchni. Została upokorzona w czasie lotu

i

Autor: Fot. Jodie Juggs Twitter/Pixabay.com

Wydarzenia

Przez piersi zamknięto ją w samolotowej kuchni. Została upokorzona w czasie lotu

2023-10-13 13:14

Jednak z pasażerek lotu Los Angeles – Londyn nie mogła kontynuować lotu na wykupionym miejscu. Innym pasażerom przeszkadzał biust kobiety. Obsługa samolotu, która starała się rozwiązać kłopotliwą sytuację na pokładzie, poprosiła Leię Parker o przeniesienie się do samolotowej kuchni.

Kobietą, która wywołała popłoch swoimi piersiami wśród innych pasażerów to Leia Parker. Jest ona posiadaczką największego biustu w Wielkiej Brytanii, a także tancerką erotyczną i modelką. Sławę przyniosła jej decyzją o powiększeniu piersi do rozmiaru 32T. To ją spotkała niemiła sytuacja w samolocie. Podczas lotu z Los Angeles do Londynu współpasażerowie zaczęli skarżyć się na jej biust. Do tego stopnia, że kobieta musiała zmienić miejsce.

Pasażerowie złożyli skargę na kobietę

Leia postanowiła opowiedzieć o całym zajściu w mediach. Wyjaśniła, że kupiła miejsce w klasie ekonomicznej i było ono dość małe. Próbowała znaleźć odpowiednią pozycję, aby nie przeszkadzać swoim współpasażerom. Jednak ci nie zrobili sobie z tego nic, a wręcz przeciwko postanowili rozkręcić awanturę.

Jedna z pasażerek zażądała od stewardessy, aby „ta dziewczyna i jej głupie piersi w końcu się przesunęły" — mówiła modelka.

ZOBACZ: Pasożyt zmienia ciało ofiary w zombie. Leśnicy pokazali zdjęcia

Modelka atakuje obsługę samolotu

Pasażerowie, którzy skarżyli się na obecność modelki i tancerki w samolocie w końcu wpłynęli na obsługę lotu. Leia mówiła, że personel pokładowy nawet wspierał prośby innych podróżujących, a ją traktowano lekceważąco.

W pewnej chwili Leia została poproszona, aby przenieść się do samolotowej kuchni, czyli do miejsca, gdzie obsługa przygotowuje posiłki i napoje. Kobieta miała spędzić tam kilka godzin i zapowiada, że nie zamierza tego tak zostawić. Dlatego oficjalnie zażądała przeprosin ze strony linii lotniczych.

Dziewczyny z teledysku My słowianie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE