złamane serce

i

Autor: pexels złamane serce

Ciekawostki

Przez 22 lat sypiał ze swoją teściową. "Zapłodnił moją matkę niecały tydzień po zapłodnieniu mnie"

2024-02-07 12:05

Matka-potwór i teściowa z piekła rodem - to tylko kilka epitetów, jakie pod adresem jednej z Brytyjek padły po tym, co zrobiła swojej córce. Historię swojej traumy związanej z zachowaniem matki opisała niedawno na portalu Reddit. To, co jej zrobiła, nie mieści się w głowie! Jak się okazało, od 20 lat miała romans z jej mężem!

Mąż miał romans ze swoją teściową. O wszystkim dowiedziała się jego żona

40-letnia Brytyjka podzieliła się swoją historią na portalu Reddit. Opisała, czego dopuścił się jej mąż i matka. Najbliższe osoby wbiły jej nóż w plecy. Okazało się, dwójkę łączyły ze sobą znacznie bardziej zażyłe relacje, niż bycie jedynie teściową i zięciem. Autorka posta wyznała, że jej mąż przez ostatnie 22 lat miał romans z jej matką. Co więcej, badania DNA jasno pokazały, że mężczyzna jest ojcem jej braci bliźniaków. A to nie koniec złych informacji. Małżonek z piekła rodem zapłodnił obie kobiety w odstępie zaledwie kilku dni!

Jak doszło do tego, że sprawa wyszła na jaw? Kobieta tłumaczy wszystko w obszernym poście.

- Jestem z moim 39-letnim mężem od 15. roku życia. W wieku 17 lat zaszłam w ciążę i zamieszkaliśmy z moimi rodzicami - wyznała w poście na portalu Reddit.

Gdy para doczekała się dziecka - jako pierwsza z kilkorga maluchów urodziła się im córeczka - nastoletni rodzice pobrali się i przeprowadzili na ranczo należące wcześniej do zmarłego dziadka dziewczyny.

- Moi dziadkowie zbudowali dom obok moich rodziców, kiedy przeszli na emeryturę. Mój mąż i ja nie mieliśmy z tym żadnych problemów. Później mieliśmy [trójkę kolejnych dzieci - przyp. red.] i obecnie jestem w siódmym miesiącu ciąży z moim ostatnim dzieckiem - relacjonowała w poście.

Co ciekawe, kobieta nigdy nie podejrzewała, że jej mąż może ją zdradzać. Tym bardziej z jej matką. Wszystko zmieniło się w dniu, w którym wróciła z wypadu ze znajomymi i nakryła dwójkę najbliższych jej osób razem w sypialni...

- Weszłam do sypialni i zastałam moją mamę uprawiającą seks z moim mężem. Mama krzyczała na mnie, żebym wyszła z "ich" sypialni, co wstrząsnęło mną jeszcze bardziej. Niestety, moja najstarsza córka również była w domu i przygotowywała się na imprezę. Wyszła ze swojej sypialni i była świadkiem, jak moja prawie naga matka wybiegła z naszego domu - kontynuowała w poście 40-latka.

Romans rozbił dwa małżeństwa - autorki posta i jej rodziców. Jej ojciec postanowił wyrzucić swoją niewierną żonę z domu. Tym bardziej gdy okazało się, że dwójka jego najmłodszych synów w rzeczywistości nie jest jego!

- Nalegał, aby najmłodsi chłopcy wykonali testy DNA. (...) Jestem niezwykle zła na moją matkę, przede wszystkim z powodu jej hipokryzji. Gardzę też moim mężem, ponieważ uprawiał seks zarówno z moją mamą, jak i ze mną. Zapłodnił moją matkę niecały tydzień po zapłodnieniu mnie i choć wydawało mi się to takie urocze i zabawne, że dzieliłam się z mamą doświadczeniem ciąży, to ona nosiła przyrodnie rodzeństwo moich dzieci - napisała kobieta. 40-latka przyznała, że ona i jej dwójka dorosłych dzieci od stycznia uczęszczają na terapię.

Masz tak na imię? Czeka cię udany rok

Wyszedł z więzienia i pierwszego dnia zabił teściową
Listen on Spreaker. Źródło: Przez 22 lat sypiał ze swoją teściową. "Zapłodnił moją matkę niecały tydzień po zapłodnieniu mnie"