Przemyśl: Pod przykrywką baru prowadzili nielegalny salon gier

2021-12-14 12:23

W Przemyślu funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej skontrolowali jeden z lokali na terenie miasta. Okazało się, że pod przykrywką baru w lokalu odbywał się nielegalny proceder. Uwagę KAS przykuły zaklejone folią okna i fakt, że każdy z klientów najpierw pukał do zamkniętych drzwi, po czym był wpuszczany do środka.

Funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu skontrolowali jeden z lokali gastronomicznych na terenie miasta.  Mundurowi podejrzewali, że w tym miejscu prowadzone są nielegalne gry hazardowe. Ich uwagę zwróciło nietypowe zachowanie klientów, którzy za każdym razem pukali do zamkniętych drzwi lokalu. Dopiero po weryfikacji  klienta przez obsługę za pomocą kamery i upewnieniu się, że na zewnątrz jest bezpiecznie, klient był wpuszczany do środka. Co więcej witryny lokalu były szczelnie zasłonięte przyciemnianą folią, co dodatkowo wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

CZYTAJ TAKŻE: Granat bojowy znaleziony w sortowni odpadów! Leżał wśród metalowych części

Miał być bar, był salon gier

Podczas kontroli okazało się, że lokal nie ma nic wspólnego z prowadzeniem działalności gastronomicznej. Funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu zastali tam osoby grające na automatach do gier hazardowych. Zabezpieczono trzy nielegalne urządzenia do gier, gotówkę w wysokości 7,5 tys. złotych, dokumenty oraz elektroniczne nośniki danych.

Podpalenie choinki w Ośniu Lubuskim