Silne ulewy w Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia. Gdzie będzie padać najmocniej?

i

Autor: Redakcja internetowa

Ostrzeżenie IMGW

Ostrzeżenie IMGW dla całego Podkarpacia. Będzie ślisko na drogach

2023-11-20 15:17

Kierowcy na Podkarpaciu muszą uważać. IMGW wydało ostrzeżenia! Problemem będzie marznąca mżawka i zamglenia. Będzie ślisko, a to oznacz, że na drodze trzeba będzie zachować szczególna ostrożność.

IMGW ostrzega - będzie ślisko!  

Zimowa auta rozgaszcza się na Podkarpaciu. Pierwsze opady śniegu za nami i choć w większości województwa nie pozostał już po nich ślad, kierowcy muszą pozostać czujni. W nadchodzących godzinach na drogach zrobi się naprawdę ślisko. A to za sprawą marznących opadów deszczu, przed którymi ostrzeżenie wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Zgodnie z informacjami zawartymi w komunikacie, kierowcy podróżujący podkarpackimi trasami będą musieli uważać na marzące opady. Szczególnie dotyczy to powiatów bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego.

W obszarach podgórskich powiatów prognozowane są opady śniegu i śniegu z deszczem, miejscami również słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź - możemy przeczytać w komunikacie IMGW.

W Podkarpaciu obowiązuje pierwszy stopień zagrożenia. Ostrzeżenie obowiązywać będzie do końca poniedziałku, co oznacza, że w nocy trzeba będzie zachować szczególną ostrożność.

Bieszczady pod śniegiem

Atak zimy w Warszawie. Pierwszy śnieg w tym sezonie
Źródło: Ostrzeżenie IMGW dla całego Podkarpacia. Będzie ślisko na drogach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE