Nadciąga potwór znad Rosji! To będzie diametralna zmiana pogody

i

Autor: Fot. Pexels,com

Pogoda

Nadciąga potwór znad Rosji! Diametralna zmiana pogody przed majówką 2024

2024-04-25 13:07

Pogoda w Polsce wywróci się do góry nogami. Znajdujący się jeszcze nad północną Afryką wyż przemieście się nad Rosję, a jego obecność diametralnie wpłynie na pogodę w Polsce. Wszyscy czekaliśmy na to, co nastąpi już w najbliższych dniach. Okazuje się, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby cieszyć się wysokimi temperaturami!

Nadciąga potwór znad Rosji!

Jeszcze przed weekendem 26-28 kwietnia w Polsce diametralnie zmieni się pogoda. Po dłuższym ochłodzeniu, wrócą do nas cieplejsze i słoneczne dni. Zamiast kilku stopni, na termometrach zauważymy znacznie większe wartości. W weekend możliwe są już temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza.

Piątek (26.04) zapowiada się słonecznie i cieplej, od 10 do 15 stopni. W weekend (27-28.04) będzie jeszcze cieplej. Na termometrach zobaczymy w większości regionów kraju około 20 stopni w cieniu. Będzie sporo większych przejaśnień i rozpogodzeń, jedynie w sobotę (27.04) miejscami może jeszcze przelotnie pokropić – wskazują eksperci z portalu „Twoja Pogoda”.

ZOBACZ: Wiosna na Zamku w Łańcucie

Poprawa pogody na Majówkę 2024

Na poprawę pogody z pewnością liczyło wiele osób. Niedługo rozpocznie się majówka 2024, a jest to idealny czas na spędzanie wolnego czasu poza domem i na świeżym powietrzu. Cieszą się też ci, którzy nie wyobrażają sobie weekendu majowego bez rozpalenia grilla. Poprawa pogody z pewnością w tym pomoże.

- Nasze prognozy na majówkę wskazywały na przyjemne ciepło, ale nikt nie spodziewał się, że będzie wręcz gorąco. Od samego początku przyszłego tygodnia termometry pokażą od 20 do 25 stopni, będzie też słonecznie. Dopiero pod koniec tygodnia ochłodzi się i zacznie padać – informują eksperci.

Źródło: Twojapogoda.pl 

Mr. Polska od hitu "Złote Tarasy" ma kandydata na lato! Oto jego "Pin do konta"