Manasterz: 19-latek bez prawka wymusił pierwszeństwo. Kierowcy trafili do szpitala [ZDJĘCIA]

2022-04-05 14:00

W Manasterzu doszło do groźnego wypadku. Kierowca nissana nie ustąpił pierwszeństwa zbliżającemu się mercedesowi, którym kierował 27-latek. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy uszkodziły ogrodzenie pobliskiej posesji. Okazało się, że nastolatek nie posiadał prawa jazdy. Obaj kierowcy z obrażeniami trafili do szpitala.

Wczoraj przed godz. 21.30 w Manasterzu, doszło do groźnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nissana, 19-letni mieszkaniec gminy Jarosław, jadąc drogą podporządkowaną, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem, 27-letniemu mieszkańcowi gminy Sieniawa, który poruszał się drogą wojewódzką nr 870. Siłą uderzenia, pojazdy uszkodziły ogrodzenie pobliskiej posesji.

CZYTAJ TAKŻE: Pijani rodzice opiekowali się pięciorgiem dzieci. Najmłodsze miało 13 miesięcy

Obaj kierowcy trafili do szpitala

Obaj kierowcy z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący mercedesem był trzeźwy. 19-latkowi została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że nastolatek nie posiada prawa jazdy.

Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)