Mateuszek Warchoł

i

Autor: Pomaga Się Mateuszek Warchoł

Wydarzenia

Mały rzeszowianin pilnie potrzebuje pomocy! Ruszyła zrzutka dla Mateuszka

2024-04-30 13:27

Rodzice małego Mateuszka walczą o jego zdrowi i życie! "Potrzebna jest błyskawiczna pomoc, by ocalić życie Mateuszka! Jego serduszko wymaga pilnej operacji. Jeśli nie zdążymy, zostanie tylko przeszczep serca!" - zwracają się z apelem do mieszkańców Rzeszowa i nie tylko. Kwota potrzebna do uratowania życia malucha jest powalająca...

Mateuszek potrzebuje pilnej pomocy

"Potrzebna jest błyskawiczna pomoc, by ocalić życie Mateuszka! Jego serduszko wymaga pilnej operacji. Jeśli nie zdążymy, zostanie tylko przeszczep serca!

Nasz ukochany synek Mateusz urodził się z zespołem niedorozwoju lewej części serca. Jedyną szansą na uratowanie jego serduszka jest przeprowadzenie skomplikowanej operacji w USA, gdzie lekarze posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by zapewnić mu życie o jakim marzy rodzic każdego dziecka.

Dzięki tej operacji ma on szansę na zachowanie serca dwukomorowego. To dla naszej rodziny ostatnia nadzieja i zarazem walka o to, byśmy mogli zobaczyć, jak nasz synek będzie mógł biegać, grać w koszykówkę, na równi ze swoimi rówieśnikami" - tak swój apel o wpłaty na zbiórkę rozpoczynają rodzice małego Mateuszka.

Walka o zdrowi i życie małego rzeszowianina rozpoczęła się jeszcze przed jego przyjściem na świat. Chłopiec przeszedł operacje jeszcze w okresie prenatalnym. Niestety, to za mało, by mały rzeszowski wojownik mógł cieszyć się zdrowiem jak każdy szczęśliwy maluch. Szansą na to jest kosztowna operacja i badania, które przeprowadzić mogą lekarze z Boston Children’s Hospital. Niestety, problemem jest jej koszt.

"17 kwietnia 2024 roku otrzymaliśmy z Bostonu kosztorys operacji… cenę, którą musimy ponieść, by nasze dziecko miało szansę na zdrowe życie. Jest to 400 000 USD" - piszą rodzice w opisie zrzutki.

Malucha z Rzeszowa wspomóc można wpłacając pieniądze na zrzutce w serwisie SięPomaga! Rodzice chłopca stworzyli także facebookową grupę, gdzie trwają aukcje na rzecz operacji Mateuszka. Znajdziecie ją TUTAJ.

Najlepsze miejsca na spacer w Rzeszowie

Zobaczcie naszą galerię poniżej!

Pomoc dla Ukrainy odblokowana! "Nie mają CZYM STRZELAĆ" - Mateusz Piotrowski
Źródło: Mały rzeszowianin pilnie potrzebuje pomocy! Ruszyła zrzutka dla Mateuszka