„Lewandowski w sutannie”! Wyczyn przemyskiego biskupa robi furorę! [WIDEO]

i

Autor: TikTok/@ks.sebastianpicur

Lewandowski w sutannie! Wyczyn przemyskiego biskupa robi furorę! [WIDEO]

2022-04-21 12:49

Ks. Stanisław Jamrożek, biskup pomocniczy Archidiecezji Przemyskiej podjął się piłkarskiego wyzwania! Zadanie było proste, ile razy podbije piłkę, tyle „zdrowasiek” trzeba odmówić w intencji powołań kapłańskich. Wideo ze sportowego wyczynu biskupa podbija internet, a sam biskup pokazał swoje spore piłkarskie umiejętności! Ile razy ksiądz podbił piłkę?

Internet podbija nagranie księdza Stanisława Jamrożka, przemyskiego biskupa, który podjął się piłkarskiego wyzwania. Zadanie jakie wyznaczył sobie wydaje się proste – podbijanie piłką. Zanim rozpoczął, biskup zaproponował, by za każde odbicie zmówić jedną „zdrowaśkę” w intencji nowych powołań kapłańskich. - Zachęcam do modlitwy o powołania. Tak ważne jest, abyśmy w tej modlitwie trwali. [...] Ja będę podbijał piłkę i tyle razy, ile ją podbiję, macie odmówić „zdrowaśkę” w intencji powołań. Zachęcam i o to proszę – powiedział biskup Jamrożek i słowa przekuł w czyny. Ile razy udało mu się podbić piłkę? Zobaczcie

Lewandowski w sutannie! Biskup podbija TikToka

Wyczyn przemyskiego biskupa robi furorę

Piłkarskie umiejętności ks. Stanisława Jamrożka nie przeszły bez echa. Nagranie zostało obejrzane już ponad 100 tysięcy razy! Biskupowi Jamrożkowi udało się podbić piłkę aż 50 razy!

- Cały różaniec trzeba odmówić, bo było pięćdziesiąt! - powiedział zadowolony ks. Stanisław Jamrożek

Wideo z wyczynem biskupa zostało opublikowane na TikToku ks. Sebastiana Picura, który od dłuższego czasu obecny jest w sieci. Na swoich kanałach zamieszcza filmy dotyczące wiary, ale często też odpowiada na pytania, które nadsyłają mu jego widzowie.