Ksiądz Picur

i

Autor: duckisthebetter/TikTok/screen/pixabay.com Ksiądz Picur kontra Fagata. Konfrontacja na TikToku

TikTok

Ksiądz Picur kontra Fagata. Wielka konfrontacja na TikToku

2024-04-29 8:49

Media społecznościowe po raz kolejny udowadniają, że mogą być idealnym miejscem do wymiany poglądów. Na TikToku doszło do konfrontacji księdza Sebastiana Picura i Agaty Fąk, czyli popularnej Fagaty. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że należą oni do dwóch kompletnie innych światów.

Ksiądz z Podkarpacia kontra Fagata. Wyjątkowe spotkanie na TikToku

Ksiądz Sebastian Picur to popularny w mediach społecznościowych duchowny z Podkarpacia, który zyskał sobie spore grono wiernych fanów. Regularnie publikuje filmiki na TikToku, w których odpowiada na pytania dociekliwych internautów. Zazwyczaj porusza kwestie związane z wiarą, ale także z codziennym życiem. Tym razem ksiądz spotkał się ze znaną influencerką Fagatą.

W transmisji na żywo na TikToku ksiądz Picur połączył się z Fagatą, która prowadziła live razem ze swoim partnerem, Piotrem Lizakiem Lizakowskim. To właśnie on rozpoczął ciekawą dyskusję. Jak przyznał, sam jest wierzący i ciekawi go, jak ksiądz podchodzi do twórczości Fagaty.

-Sam jestem wierzący i miałem księdza zapytać. Czy ksiądz zna twórczość Agaty – zadał śmiało pytanie, po którym zapadła dosyć krępująca cisza. Ksiądz Picur roześmiał się, ale podjął się odpowiedzi na pytanie.

Powiem tak. Ja uczę w liceum. Moi uczniowie czasami podsyłają mi różne filmy i treści. Świat influencerów to wiadomo młodzież. Czasami podsyłają mi różne piosenki. Słyszałem, nie jestem szczególnym fanem, jeżeli chodzi o treść i niektóre ujęcia, tak powiem delikatnie, ale kojarzę – podkreślił duchowny.

Czy ksiądz Picur słucha piosenek Fagaty?

Fagata, która z wielką uwagą przysłuchiwała się wypowiedzi księdza przyznała, że jej partner też nie jest wielkim fanem. Sam zainteresowany dodał również, że  nie popiera takiej seksualizacji. Ksiądz Picur zdecydował się jednak na więcej.

Domyślam się, że kontrowersja się sprzedaje i dużo rzeczy jest robionych pod zasięgi, aczkolwiek to nie jest to, czego słucham na co dzień – jasno zaznaczył.

Fagata, czyli tak naprawdę Agata Fąk to polska influencerka, piosenkarka i freak fighterka. Słynie ze swoich kontrowersyjnych utworów i zachowań. W internecie cieszy się ogromną popularnością.

ZOBACZ: RANKING SZKÓŁ PRZYJAZNYCH LGBTQ+ NA PODKARPACIU

Fagata przed FAME Friday Arena 2. "Stuu ma prze***ne"