kotek ze złamaną łapka szukał pomoc w szpitalu

i

Autor: unsplash Kot w szpitalu

Ciekawostki z TikToka

Kotek ze złamaną łapką trafił do szpitala. Sam szukał pomocy! Zobacz urocze wideo!

2023-07-26 14:25

„Mądry kotek. Piękne i wzruszające, łza się kręci w oku ” – to tylko jedna z wielu reakcji na poruszający filmik, który robi furorę na Tik Toku. Pokazuje, jak cierpiący kotek sam zaczyna szukać pomocy u ludzi. Tak trafia do szpitala!

Kotek ze złamaną łapką szuka pomocy w szpitalu

To będzie najbardziej uroczy filmik, jaki dzisiaj zobaczycie. Wśród wielu nagrań z kotami, na jakie możecie trafić w sieci, to zasługuje na szczególna uwagę. Dlaczego. Pokazuje poruszający moment, w którym kotek ze złamaną łapką postanawia szukać pomocy w szpitalu. Sam, bez właściciela trafia do placówki.

Nagranie z dzielnym futrzastym pacjentem, który dokuśtykał ze złamaną łapką do lekarzy w szpitalu, rozeszło się w sieci w viralowym tempie. Zyskało przy tym niemal 80 tys. polubień i ponad 4 tys. komentarzy. Nic dziwnego – filmik łapie za serce!

"🥰🥰🥰🥰wiedział gdzie są dobrzy ludzie"

"Mądry kotek. Piękne i wzruszające, łza się kręci w oku 🥰🥰🥰🥰"

"Boże jaki mądry kotek. Dziękuję za pomoc ❤️"

"wielkie serducho 🥰🥰🥰🥰"

"Piękny i mądry kotek 🤗🥰😍🤩"

"wspanialy kociak 🥰🥰"

"sam przyszedł do lekarza🥰🥰"

"Jaki grzeczny....,kochany i mądry...😏" - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod poruszającym nagraniem.

Nagranie pokazuje moment, w którym kamery szpitalnego monitoringu uchwyciły kulejącego kota przekraczającego próg placówki. Zwierzak wydaje się być początkowo zagubiony, przez chwile kręci się w poczekalni. Na szczęście szybko zostaje zauważony przez lekarzy. Ci od razu mu pomagają i kocia łapka zostaje opatrzona!

Zobacz też naszą galerię: Opuszczony szpital wojskowy na Podkarpaciu. Sceneria jak z horroru

Rzucam hasło: Kot Gacek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE