Jak obniżyć podatki i nie płacić ZUS-u? Eksperci pomogą przedsiębiorcom

i

Autor: Finanse IBS

Zapytaj eksperta

Jak obniżyć podatki i zgodnie z prawem nie płacić ZUS-u? Eksperci pomogą przedsiębiorcom

2022-09-23 8:00

Prowadzisz firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą? Zastanawiasz się jak poradzić sobie w dzisiejszym, niestabilnym systemie podatkowym? A może chcesz spełnić swoje marzenia i rozpocząć przygodę z własnym biznesem, ale myśl o podatkach i księgowości przerasta Twoje możliwości? Bez obaw! Wystarczy, że zaufasz ekspertom i dasz sobie możliwość na rozwój. Poznaj ekspertów z Finanse IBS i zapomnij o troskach!

System podatkowy jest niestabilny! Jak temu zaradzić?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własny biznes co rusz muszą mierzyć się z niekorzystnymi zmianami w prawie, które rujnują ich działalność. Bo zmiany prawne w dzisiejszych czasach to niestety codzienność, która nie sprzyja biznesmenom. Prowadzenie firmy zupełnie na własną rękę w tak niestabilnym otoczeniu może być trudna. Czy Ty jako płatnik podatków możesz sobie pozwolić na taką sytuację? Z pomocą bardzo chętnie przyjdą eksperci z Finanse IBS. Intellignece Business Solutions to nowoczesna kancelaria z dużym doświadczeniem. Oferuje najwyższej jakości usługi finansowo-księgowe - od optymalizacji kosztów, doradztwa finansowego, prowadzenia księgowości, po rejestrację działalności gospodarczej.

IBS posiada umowy partnerskie z najlepszymi doradcami podatkowymi oraz prawnikami w kraju, które pozwolą Ci zadbać o swój biznes na najwyższym poziomie. Nie będziesz musiał codziennie zamartwiać się o jutro. Ufasz ekspertom, a Ty w tym czasie realizujesz marzenia i rozwijasz firmę!

Jak obniżyć podatki i zgodnie z prawem nie płacić ZUS-u?

Należysz do grona odważnych, którzy prowadzą własną działalność albo właśnie chcą rozpocząć przygodę z własnym biznesem? Zastanawiasz się co się bardziej opłaca - jednoosobowa działalność czy spółka z o.o.? Myślisz o tym jak obniżyć podatki i zgodnie z prawem nie płacić ZUS-u? To możliwe. Wystarczy, że umówisz się na konsultacje w Finanse IBS. Profesjonaliści pod okiem szefowej - pani Anny Studzińskiej - zaoferują najlepsze usługi dopasowane do Ciebie. Założenie spółki jest możliwe nawet w 24 godziny. Nie zarabiaj tylko na podatki. Nie bój się zmian i zacznij dbać o swoje pieniądze!

Jak obniżyć podatki i zgodnie z prawem nie płacić ZUS-u? Eksperci pomogą przedsiębiorcom

i

Autor: materiały partnera Jak obniżyć podatki i zgodnie z prawem nie płacić ZUS-u? Eksperci pomogą przedsiębiorcom

Czym zajmuje się kancelaria Finanse IBS?

Nowoczesna kancelaria Finanse IBS z Przemyśla prowadzi księgi rachunkowe zgodnie z ustawą o rachunkowości. Sporządza i przekazuje do Urzędów Skarbowych deklaracje podatkowe - CIT, PIT, VAT.

Oferta usług księgowych:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Sporządzanie i przekazywanie do Urzędów Skarbowych deklaracji podatkowych - CIT, PIT, VAT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • (bilans, rachunek zysków i strat, cash-flow i innych)
  • Sporządzanie informacji podsumowujących z transakcji obrotu wewnątrzunijnego
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych
  • Bieżące doradztwo w sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą
  • Reprezentowanie Klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i ZUS
  • Sporządzanie i wysyłka Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK)

Nie czekaj i już teraz zaufaj ekspertom! Przestań zarabiać tylko na podatki i wprowadź zmiany, które pozwolą zadbać o Twoje pieniądze!

Finanse IBS - Anna Studzińska

Przemyśl, Barska 15/8

www.finanse-ibs.pl

Artykuł Sponsorowany