Ewa Chodakowska powiedziała, co myśli o aborcji. Szczere wyznanie

i

Autor: AKPA

QUIZ

: Ile wiesz o trenerce wszystkich Polek? Tylko prawdziwy fan Ewy Chodakowskiej zdobędzie maksimum punktów!

2024-02-27 10:21

Ewa Chodakowska to bezwzględnie jedna z najbardziej znanych trenerek w Polsce. Swoją sławę zdobyła w ciągu ostatnich kilkunastu lat przygotowując treningi dla zwykłych Polek. Porała tłumy zwolenniczek. Sprawdź w naszym QUIZIE, ile wiesz o trenerce wszystkich Polek! Komplet odpowiedzi zgarnie tylko prawdziwy fan...

QUIZ o Ewie Chodakowskiej

Ewa Chodakowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Swoją karierę zaczynała jeszcze przed Anną Lewandowską. Gdy żona Lewego stawiała pierwsze kroki jako trenerka, Ewa mogła poszczycić się już sporym gronem fanek i kilkoma programami ćwiczeń, które zyskały wśród ćwiczących z nią, osób status kultowych.

Równocześnie Chodakowska słynie nie tylko ze swoich ćwiczeń, ale też instagramowych przepychanek ze swoimi krytykami - a tych na przestrzeni lat też nabawiła się wielu.

Postanowiliśmy sprawdzić wasza wiedzę na temat najsłynniejszej polskiej trenerki pochodzącej z Podkarpacia. Ile wiecie o Ewie Chodakowskiej? Sprawdźcie w naszym quizie! Mamy dla was kilkanaście pytań, które sprawdzą waszą wiedzę. Tylko prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów! Dajcie znać w komentarzach, jak wam poszło.

Nasz quiz o Ewie Chodakowskiej znajdziecie poniżej!

Quiz o Ewie Chodakowskiej! Ile wiesz o trenerce wszystkich Polek?

Pytanie 1 z 16
W którym roku urodziła się Ewa Chodakowska?

Bezkidki. Te Polki nie chcą mieć dzieci

Zobacz naszą galerię poniżej!

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Chodakowska vs Lewandowska. Konflikt czy współpraca?
Źródło: QUIZ. Ile wiesz o trenerce wszystkich Polek? Tylko prawdziwy fan Ewy Chodakowskiej zdobędzie maksimum punktów!