Wydarzenia

Ewakuacja z płonącej kamienicy w Przemyślu. W pożarze ucierpiał strażak

2023-11-16 9:33

W kamienicy przy ul. Długosza w Przemyślu wybuchł pożar. Strażacy o pojawieniu się ognia zostali poinformowani o godzinie 1.00 w nocy. Z płonącego budynku ewakuowano ponad 20 osób. W gaszeniu pożarów ucierpiał jeden ze strażaków.

Ewakuacja z płonącej kamienicy w Przemyślu

22 osoby zostały ewakuowane z kamienicy z powodu pożaru, który wybuchł na ostatniej kondygnacji budynku w Przemyślu przy ulicy Długosza. Pożar został zgłoszony około godziny 1.00 w nocy. W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy ogniem objęta była ostatnia kondygnacja klatki schodowej, część poddasza i dach.

W trakcie gaszenia pożaru ranny został strażak, który z oparzeniem trafił do szpitala. Na szczęście po zaopatrzeniu nie wymagał hospitalizacji. Nikomu z ewakuowanych mieszkańców nic się nie stało - mówi bryg. Marcin Betleja, rzecznik podkarpackich strażaków. 

W gaszenie ognia zaangażowanych było siedem zastępów straży pożarnej z powiatu przemyskiego. Przyczyny pojawienia się ognia zostaną ustalone.

ZOBACZ: Ewakuacja z płonącej kamienicy w Przemyślu. W pożarze ucierpiał jeden ze strażaków

12-letnia Anastazja napadnięta przez 16-latka wokół bloków sklepów i gabinetów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE