Komórka

i

Autor: Pixaby

Wydarzenia

Do Polski wejdzie nowy operator komórkowy. Chodzi o jeden ze znanych banków

2024-03-20 17:23

Ta wiadomość zainteresuje szczególnie osoby podróżujących zagranicę. Dzięki ostatniej decyzji Western Union klienci banku będą mogli wykupić powiązaną z kontem usługę eSIM. Dotyczy to także mieszkańców Polski. Na czym polega nowa usługa?

Western Union wprowadza w Polsce usługę worldwide eSIM

W Polsce pojawi się wkrótce nowa, wirtualna opcja komórkowa. Na jej wprowadzenie zdecydowało się Western Union. Bank nawiązał współpracę z breeze - popularnym wirtualnym operatorem komórkowym. A to oznacza jedno. Polscy klienci banku będą mogli korzystać z ogólnoświatowych usługi eSIM. Największą zaletą rozwiązania worldwide eSIM są pakiety roamingowe tańsze, niż te oferowane w regularnych pakietach operatorów komórkowych. Opcja ta pozwoli sporo zaoszczędzić - szczególnie osobom, które często podróżują poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Western Union wprowadzając usługę zaproponowało klientom pakiety roamingowe do aż 140 krajów - także na terenie Afryki, Bliskiego Wschodu i Oceanii.

Ogromną zaletą rozwiązania proponowanego przez WU jest jego obsługa, a dokładnie jej łatwość. W założeniu po wykupieniu pakietu przed podróżą zostanie on dodany do smartfona jako druga karta. W momencie, gdy klient w trakcie podróży dotrze do miejsca docelowego, odpowiednia usługa automatycznie aktywuje się, a użytkownik zyska możliwość korzystania z Internetu. I to bez dodatkowych opłat.

Jak podaje serwis Cashless, na razie szczegóły oferty nie są jeszcze do końca znane. Usługa nie jest bowiem w pełni dostępna.

Samolot LOT-u w barwach Podkarpacia zabrał podróżnych do Wenecji [ZDJĘCIA]

Zobacz naszą galerię poniżej!

Maszt sieci komórkowej zniszczy nam życie
Źródło: Do Polski wejdzie nowy operator komórkowy. Chodzi o jeden ze znanych banków