GWIAZDY

Czy generacja Z wkurza Roksanę Węgiel? Artystka nie ukrywała, co sądzi na ten temat

2024-05-28 11:41

Roksana Węgiel pojawiła się na Polsat Hit Festiwal w Sopocie, gdzie w jednym z wywiadów odpowiedziała na pytanie, co wkurza ją w generacji Z. Artystka jasno się wyraziła i zdradziła, jakie ma podejście do ludzi. Zobacz, co powiedziała.

Roksana Węgiel o generacji Z

Roksana Węgiel to artystka młodego pokolenia, która debiutowała w programie „The Voice Kids”. Większą sławę przyniosła jej wygrana w Eurowizji Junior, gdzie zdeklasowała uczestniczki z innych krajów. Pochodząca z Jasła artystka ciągle rozwija swoją karierę i podbija listy przebojów swoimi hitami. Pojawiła się w Sopocie na Polsat Hit Festiwal, gdzie udzieliła wywiadu portalowi „Plotek.pl”. Reporterka portalu zapytała Roksanę Węgiel, o to co ją denerwuje w generacji Z?

ZOBACZ: Tak na przestrzeni lat zmieniała się Roxie Węgiel

Co wkurza Roksanę Węgiel w generacji Z?

Roksana Węgiel urodziła się w 2005 roku więc sama jest „reprezentantką” generacji Z. Stąd jej zdanie na temat tego pokolenia nie może dziwić.

Wiesz co, staram się tak nie szufladkować ludzi na podstawie tego, z jakiej generacji, że tak powiem, pochodzą, jaką generację przedstawiają. Po prostu jak kogoś poznaję, to oceniam go na podstawie swoich doświadczeń – mówiła w rozmowie z reporterką serwisu „Plotek.pl”.

Zapytana o to, czy miała jakieś „nieprzyjemne sytuacje z przedstawicielami generacji

Z”, artystka odparła, że „z każdej, nie tylko ze swojej”.

Mam też dużo pozytywnych doświadczeń i raczej na tym wolałabym się skupiać. […] Otaczam się super ludźmi i o tym chcę myśleć – podsumowała pytania reporterki.

Margaret dokonała apostazji. Mówi dlaczego zdecydowała się na taki krok