Magda ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

i

Autor: Screen ze strony TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" / screen z instagramowego profilu @narzeczona_kryzysowa "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ciekawostki

Co dalej ze związkiem Magdy i Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Kobieta pisze o depresji!

2023-11-17 10:56

Do rozstrzygają 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się już coraz szybciej. Widzowie czekają na decyzje par o tym, czy te pozostaną w związkach. Tymczasem uwagę fanów przykuł niepokojący wpis Magda na Instagramie. Zaniepokojeni, pytają o stan Krzysztofa i przyszłość ich związku.

Spis treści

  1. Magda i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"'
  2. Fani zaniepokojeni stanem Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"'
  3. 9. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Magda i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"'

Magda i Krzysztof są jednymi z ulubionych uczestników aktualnej edycji programu. Sympatię widzów zaskarbili sobie poczuciem humoru i łatwością, z jaką przyszło im budowanie wspólnej relacji. Oczywiście para stawała w trakcie trwania show przed wyzwaniami, ale wydaje się, że pokonała je nie rezygnując z zaaranżowanego przez ekspertki małżeństwa.

Fani zaniepokojeni stanem Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"'

Teraz niepokój widzów wzbudził post, który pojawił się na instagramowym profilu Magdy. Uczestniczka show, która prywatnie jest psycholożką, podzieliła się z fanami wpisem na temat depresji...

"Być może, gdy to czytasz, ktoś walczy z tym, żeby wstać z łóżka, pójść do toalety, lub wyciągnąć pranie z pralki po dwóch dniach. Światowa Organizacja Zdrowia podała dane, że do 2030 roku depresja może być pierwszą, najczęściej diagnozowaną chorobą na świecie. Nie bierzmy udziału w tym wyścigu" - napisała w poście.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach od razu pojawiły się pytania od zaniepokojonych widzów o Krzysztofa. Część osób odebrała wpis, jako słowa odnoszące się właśnie do męża Magdy. Inni zaczęli martwić się o przyszłość związku.

"Gdzie jest Krzysiu? Wielka miłość w programie, a teraz co?" - to tylko jeden z komentarzy pod postem Magdy.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko rozwiała jednak wątpliwości.

"Ten post służy psychologii, a nie Krzyśkowi" - odpisała.

Najwyraźniej część fanów zapomniała o psychologicznej karierze Magdy...

Ile dać do koperty na wesele w 2023 roku? Stawki od rodziny i pozostałych gości

9. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Przypomnijmy, że 9. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiega właśnie końca. Przed telewidzami został już tylko jeden odcinek - finał. To właśnie w nim pary ujawnia swoje decyzje o tym, czy pozostać w stworzonych w programie związkach, czy jednak rozstać się. W 9. edycji show widzowie obserwowali związkowe perypetie trzech par: Kornelii i Marka, Kingi i Marcina, a także pochodzących z Podkarpacia Magdy i Krzysztofa. Finałowy odcinek programu zostanie wyemitowany w TVN-ie we wtorek 21 listopada. Warto dodać, że niecierpliwi widzowie mogą obejrzeć go już teraz na platformie streamingowej stacji.

Radio Eska: Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia już tak nie wygląda! Zmienił nawet kolor włosów!
Listen on Spreaker. Źródło: Co dalej ze związkiem Magdy i Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Kobieta pisze o depresji!