Branża stworzyła nowy kompleks? Kobiety są przerażone swoim wyglądem

i

Autor: Fot. TikTok @kmichelle098 Kels

Ciekawostki

Branża stworzyła nowy kompleks? Kobiety są przerażone swoim wyglądem

2024-05-27 10:37

Branża beauty wykreowała nowy kompleks, który do tej pory nie przyszedłby na myśl żadnej kobiecie. Naturalny meszek na twarzy to normalna, naturalna sprawa, która pomaga w ochronie skóry. Branża beauty spowodowała nowy trend, który sprawia, że kobiety zaczęły golić twarz na potęgę, a przyczynił się do tego biały proszek.

Branża beauty stworzyła nowy kompleks

Lekki meszek na twarzy to naturalna ochrona, która pomaga w zachowaniu dobrej formy zewnętrznych warstw skóry. Delikatne, jasne włoski stanowią ochronną barierę, która zazwyczaj jest niewidoczna gołym okiem. Tak było do tej pory, zanim w internecie nie pojawił się nowy trend. Wszystko za sprawą białego proszku, który uwidacznia delikatne owłosienie na twarzy. Widok obsypanej proszkiem twarzy sprawia, że kobiety są przerażone i chwytają za żyletki, golą policzki, czoła i wszystkie włoski, jakie tylko znajdą.

Kobiety są przerażone swoim wyglądem

To kolejny trend, który został sztucznie wykreowany. W założeniu preparaty tego typu mają pomóc w goleniu twarzy, sprawiając aby każdy włos był widoczny. Masa kobiet, które nagrywają filmiki o tematyce beauty, „polecają” produkty kosmetyczne posunęły się nieco za daleko i golą dosłownie całą twarz! To zdaje się problematyczne, ponieważ młode osoby inspirują się influencerami robiąc podobne rzeczny.

Nie wszyscy popadają w panikę

Nie wszyscy internauci popadają w panikę. Wiele osób zauważyło, że produkty tego typu i tworzenie nowych „potrzeb” to wymysł.

Nie widać włosów i nie ma czego golić? zrobimy tak, żeby było widać

Golenie twarzy może powodować podrażnienia, zaczerwienienia i krostki, ale wtedy będzie można wcisnąć im jeszcze 15 innych produktów do pielęgnacji twarzy

Kobiety poczuły się zbyt dobrze, nie na ich warcie

No tak bo za mało mam kroków w szykowaniu się i pielęgnacji już z********* golić twarz. Dlaczego kobiety to sobie robią - zauważają internauci.

Ewelina Flinta zmieniła się nie do poznania