srs czuwaj

i

Autor: SRS Przemyśl

Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl jedzie na półfinał Mistrzostw Polski do Gdańska

2021-02-12 15:28

W miniony weekend w Przemyślu rozegrany został Turniej 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. Nasi zajęli II miejsce, czym wywalczyli awans do kolejnej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorów.

W ubiegły weekend w hali POSiR emocje sięgały zenitu. Doskonały poziom gry i zdrowa sportowa rywalizacja dostarczyły licznie zgromadzonej przed ekranami monitorów publiczności niezapomnianych wrażeń.

W Turnieju 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla oprócz gospodarzy - zespołu Auto - Moto - Fan SRS Przemyśl, wystąpiły zespoły : MKS Real Astromal Leszno, UKPR Agrykola Warszawa, MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

Stawka zawodów była bardzo wysoka. Oprócz pucharów i nagród rzeczowych, dwa najlepsze zespoły przemyskiego turnieju, wywalczyły awans do kolejnej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorów.

- Już po pierwszym dniu zmagań, można było zakładać, że walka o końcowy triumf rozegra się pomiędzy zespołami z Przemyśla i Tarnowa. Zarówno jedni jak i drudzy zdecydowanie wygrali swoje inauguracyjne mecze, górując praktycznie w każdym elemencie handbalowego rzemiosła nad rywalami. - relacjonuje Robert Skawiński, prezes zarządu SRS PRZEMYŚL.

Rozstrzygnięcia dotyczące awansu zapadły w sobotę. Kolejne wygrane MKS Pałac Młodzieży Tarnów i Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl spowodowały, że drużyny te, mogły się już cieszyć z promocji do turniejów ćwierćfinałowych. Jedyną nierozstrzygniętą kwestią, była końcowa kolejność w całym turnieju.

Mecz finałowy zapisał się w historii jako bardzo emocjonujący

- Liczna publiczność śledząca przebieg zawodów przed ekranami telewizorów i monitorów, była świadkiem spotkania na najwyższym, juniorskim poziomie. - mówi R. Skawiński.

Mecz był bardzo wyrównany. Kilkanaście sekund przed końcem goście prowadzili jedną bramką. Trener Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl - Piotr Kroczek wziął czas, aby ustawić ostatnią akcję. Niestety, efektowną wrzutkę gospodarzy, jeszcze efektowniej wybronił bramkarz z Tarnowa i mecz zakończył się zwycięstwem gości 24-23.

Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla zdobyli zawodnicy MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS Pałac Młodzieży Tarnów

2. Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl

3. UKPR Agrykola Warszawa

4. MKS Real Astromal Leszno

MVP Turnieju wybrany został zawodnik MKS Pałac Młodzieży – Konrad Wątroba

Królem Strzelcem Turnieju został zawodnik Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl – Kevin Starzecki (26 bramek)

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został zawodnik Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl – Adam Iwasieczko

Już za tydzień (19-21 lutego) w Gdańsku nasi szczypiorniści powalczą o awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Zadanie łatwe nie będzie, ale wierzymy, że pokażą pełnię swoich możliwości i postarają się o niespodziankę!

Wspierajcie sport w Przemyślu! 

Jeżeli zastanawiacie się co zrobić z 1% swojego podatku, a kochacie ten sport i chcecie by się rozwijał w naszym mieście to przekażcie im ten 1%! 

Fundacja Studencka Młodzi Młodym

KRS: 0000270261

Dopisek jest bardzo istotny:  PIŁKA RĘCZNA PRZEMYŚL 4205

srs czuwaj

i

Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

QUIZ. Slang młodzieżowy 2020. Jeśli nie przekroczysz wyniku 5/10, jesteś boomerem

Pytanie 1 z 10
Na początek rozpracujmy słowo z tytułu. Kim jest "boomer"?
Zasypany Przemyśl 11.02.2021